Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
Tablice Kamishibai - TERMIN PEWNY - WOLNE MIEJSCA

Data: 20-12-2021
Liczba godzin: 6
Miejsce: On-line
Cena: 749 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Tablice KAMISHIBAI jako metoda utrzymania standardówMasz problem z utrzymaniem standardów? Organizacja audytów jest problematyczna i przysparza wielu dodatkowych obowiązków? Poznaj Tablice Kamishibai dzięki którym można usprawnić audytowanie, przydzielać i rozliczać zadania swoich pracowników oraz sygnalizować problemy. Rozwiązanie, którego zastosowanie nie jest ograniczone do obszaru produkcyjnego. Na szkoleniu poznasz tradycyjne metody monitorowania standardów ze szczególnym uwzględnieniem wizualizacji jaką dają Tablice Kamishibai.Program:

1. Metody utrzymania standardów.

2. Problemy występujące podczas stosowania tradycyjnych rozwiązań.

3. Czym jest Kamishibai?

4. Wady i zalety metody.

5. Kto może używać tablic Kamishibai?

6. Wykorzystanie tablic Kamishibai w utrzymaniu standardów.

7. Tablica i karty Kamishibai – przykłady zastosowania.

8. Projektowanie tablicy i kart Kamishibai.

9. Wdrożenie systemu audytowania standardów.

Korzyści:

• Zapoznanie Uczestników z najpopularniejszymi metodami utrzymania standardów.

• Poznanie korzyści oraz utrudnień jakie niosą za sobą rozwiązania, dzięki czemu będzie można wybrać metodę najbardziej odpowiednią do swojej organizacji.

• Zdobycie wiedzy na temat wizualizacji Kamishibai oraz jak ją wykorzystać w utrzymaniu standardu.

• Poznanie zasad projektowania i wdrożenia rozwiązania Kamishibai.

• Poznanie sposobów powiązania Tablic Kamishibai z narzędziami: 5S i TPM.

Adresaci:

Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę nt. metod utrzymywania standardów, inżynierowie, kierownicy odpowiedzialni za ciągłe ulepszanie i optymalizację procesów.

Charakter: Wykładowo-praktyczny.

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.comKlauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.


 

Prowadzący szkolenie:

Trener, konsultant, i koordynator programu TPM Champion w LUQAM. Doświadczony auditor Ligi Mistrzów 5S, wykładowca na studiach podyplomowych Lean Sigma Academy oraz opiekun merytoryczny kierunku TPM Champion. Utrzymanie Ruchu w Praktyce. Wieloletni pracownik międzynarodowych koncernów elektrycznych specjalizujących się w produkcji sprzętu RTV i AGD. W ramach obowiązków zawodowych wdrażał i koordynował systemy usprawniające produkcję z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing. Dokonywał analiz kosztów procesów produkcyjnych, prowadził warsztaty optymalizacyjne. Posiada bogate doświadczenie we wprowadzaniu nowych projektów produkcyjnych, powoływaniu i zarządzaniu grupami roboczymi do celów szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz generowania oszczędności. Posiada również praktyczne doświadczenia zawodowe w branży automotive oraz w firmie produkującej opakowania. Specjalizuje się w narzędziach Lean, w szczególności 5S, Kompleksowym Produktywnym Utrzymaniu Ruchu, SMED, VSM oraz w projektach Six Sigma i Lean Office.
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz