Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
Strategia, struktura i cele ciągłego doskonalenia - TERMIN PEWNY - WOLNE MIEJSCA

Data: 20-09-2021
Liczba godzin: 6
Miejsce: On-line
Cena: 549 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szkolenie omawiające zasady tworzenia strategii i rozwoju idei ciągłego doskonalenia w przedsiębiorstwie opartej na odpowiednio skonstruowanej strukturze i zasobach ludzkich oraz spiętej z misją i wizją ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa. Jednym z celów jest też omówienie tworzenia celów związanych z doskonaleniem oraz przejściem od strategii do celów operacyjnych i zdań optymalizacyjnych.


Program:

1. Wymogi strategii Ciągłego Doskonalenia w Przedsiębiorstwie - co to jest i po co stosować.

2. Strategia oparta na zasadach i obszarach SQCDI i połączenie z Misją i Wizją Firmy.

3. Tworzenie celów strategicznych i celów operacyjnych - powiązanie z KPI Firmy i kaskada celów.

4. Planowanie i projektowanie wymaganej struktury i zasobów ludzkich - czy powołać osoby i dział Lean? Możliwości w budowie struktury i różne rozwiązania stosowane w praktyce.

5. Budget na Ciągłe Doskonalenie i zyski z Ciągłego Doskonalenia.

6. Plan Ciągłego Doskonalenia (plan zakładowy a plany wydziałowe) i nadzór nad planem.


Korzyści:

1. Zapoznanie się z wymogami odnośnie strategii Ciągłego Doskonalenia.

2. Umiejętność projektowania struktury i zasobów do potrzeb.

3. Umiejętność tworzenia i nazywania celi strategicznych i kaskady do celi operacyjnych i zadań optymalizacyjnych.

4. Tworzenie planu optymalizacji (ciągłego doskonalenia) w połączeniu z budżetem i planowanymi zyskami.


Adresaci:

Adresatami szkolenia są wszystkie organizacje, niezależnie od branży, które chcą doskonalić swój system produkcji, w szczególności osoby zarządzające - wyższe kierownictwo i kierownictwo średniego szczebla Firmy.Charakter: Wykładowo-praktyczny.Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.


 

Prowadzący szkolenie:

Trener, konsultant i koordynator Dedykowanych Systemów Produkcyjnych w LUQAM. Wszechstronny trener-wdrożeniowiec. Doświadczony auditor Ligi Mistrzów 5S i programu TPM Champion. Wykładowca na studiach podyplomowych Lean Sigma Academy, TPM Champion - Utrzymanie Ruchu w praktyce, Quality Excellence - Auditor Wiodący ISO 9001, Manager Jakości i Bezpieczeństwa Żywności. Od kilkunastu lat związany z projektami Lean Management. Pracował na stanowiskach Kierownika Procesu, Koordynatora projektów Lean Manufacturing, Szefa Zespołu Optymalizacji. Pracował zarówno w międzynarodowym koncernie produkującym dla branż AGD i automotive, gdzie poznawał zachodnie podejście do kwestii optymalizacji, jak i w mniejszej polskiej firmie spożywczej, gdzie stał się mentorem wdrożenia systemu opartego na Systemie Produkcyjnym Toyoty, a także w firmach z branży meblarskiej i produkcji AGD. Posiada doświadczenie w pracy jako zewnętrzny Quality Manager odpow
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz