Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
Wstęp do Lean Management i eliminacji marnotrawstwa

Data: 23-08-2022
Liczba godzin: 6
Miejsce: On-line
Cena: 749 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Skorzystaj z tego szkolenia w ramach promocji 3+1! Szczegóły na stronie: https://www.luqam.com/promocja/Lean Management, czyli zarządzanie odchudzone, to system zarządzania produkcją, którego celem jest likwidacja metodami organizacyjnymi wszelkiego rodzaju strat poprzez: poprawienie jakości produktu/ usługi, realizację dostaw na czas, racjonalne wykorzystanie zasobów (w tym czasu), redukcję zapasów.Program:

1. Wprowadzenie do Lean Management.

2. Identyfikacja i rodzaje strat (muda).

3. Podstawowe narzędzia Lean Management.

4. Wdrażanie Lean Management - etapy, pułapki.Korzyści:

• Umiejętność identyfikacji i eliminacji strat w organizacjach.

• W oparciu o plan działań, umiejętność wykorzystania właściwych narzędzi Lean Manufacturing.Adresaci:

Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę nt. metod eliminacji strat, inżynierowie, kierownicy odpowiedzialni za ciągłe ulepszanie i optymalizację procesów.Charakter: Wykładowo-praktyczny.Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.comKlauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz