KRAK锟絎
tel/fax: 12 296 49 31
szkolenia@luqam.com, student@luqam.com
GDA锟絊K
tel: 58 782 45 33, fax: 58 782 45 34
gdansk@luqam.com
SYSTEMY ZARZ膭DZANIA
Auditor Wewn阾rzny Zintegrowanych System體 Zarz眃zania ISO 9001 i ISO 14001 (Szkolenie studenckie - Krak體)

Data: od 19-10-2019 do 20-10-2019
Liczba godzin: 16
Miejsce: Krak贸w
Cena:398 zł brutto
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z praktycznym zrozumieniem wymagań norm ISO 9001 i ISO 14001 oraz ze sposobami pozyskiwania dowodów na ich spełnienie (lub niespełnienie). Oprócz porad dotyczących zasad i technik auditowania, uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z socjotechnikami użytecznymi w działaniach auditowych. W ramach szkolenia zostaną prowadzone ćwiczenia mające na celu przedstawienie omawianych zagadnień w praktyce.

Program:
1. Auditor - nowe podejście.
2. Obowiązki i kompetencje auditora.
3. Zdefiniowanie procesu auditu.
4. Etapy prowadzenia auditu.
5. Podział auditu wewnętrznego.
6. Formy zadawania pytań auditowych.
7. Analiza wymagań normy ISO 9001 - obszary do auditowania, zagadnienia auditowe.
8. Ćwiczenia ISO 9001.
9. Rodzaje dokumentów auditowych.
10. Analiza wymagań normy ISO 14001 - obszary do auditowania, zagadnienia auditowe.
11. Identyfikacja aspektów środowiskowych wg ISO 14001.
12. Ćwiczenia ISO 14001.
13. Terminologia ISO 14001.
14. Scenki auditowe.
15. Techniki oraz metody doskonalenia systemów ISO 9001 i ISO 14001.
16. Kompatybilność systemów.
17. Egzamin końcowy.

Korzyści:

• Przygotowanie do profesjonalnego prowadzenia auditów w organizacji.
• Zdobycie praktycznej wiedzy dotyczącej wymagań norm ISO 9001 oraz ISO 14001.
• Poszerzenie umiejętności w zakresie analizy wymagań normy.
• Możliwość przećwiczenia i przedyskutowania praktycznych rozwiązań

Adresaci:

• Osoby przygotowujące się do przeprowadzania auditów, lub osoby które chcą doskonalić swoje umiejętności w powyższym zakresie.
• Osoby audytowane, które chcą poznać proces auditu.

Charakter:
Szkolenie ma charakter intensywnych wykładów połączonych z ćwiczeniami.


Zapisy:
W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: student@luqam.com

Po szkoleniu wydawany jest certyfikat Jednostki SwissCert w języku polskim i angielskim.


Szkolenie zawarte jest w studenckim programie ekspercikm Ekspert ds. Systemów Zarządzania.

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.  informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Podmiotem przetwarzającym dane jest LUQAM SP. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Konsultant LUQAM
Trener LUQAM. Wyk艂adowca na studiach podyplomowych Quality Excellence. Auditor Wiod膮cy ISO 9001. Posiada kilkunastoletnie do艣wiadczenie w zakresie system贸w zarz膮dzania. Prowadzi projekty w obszarze wdra偶ania, auditowania i doskonalenia system贸w zarz膮dzania jako艣ci膮 ISO 9001 i ISO 14001. Projektuje i prowadzi szkolenia i warsztaty dla pe艂nomocnik贸w i auditor贸w wewn臋trznych. Posiada kompetencje z zakresu wprowadzania na rynek wyrobu medycznego (ISO 13485). Pracowa艂a na stanowiskach Managera ds. Jako艣ci, Pe艂nomocnika Prezesa Zarz膮du ds. Jako艣ci oraz Kierownika ds. Kontroli Jako艣ci. Pracowa艂a w firmach z bran偶y FMCG, metalowej oraz automotive. Posiada do艣wiadczenie w pracy zar贸wno w mi臋dzynarodowe korporacji, jak i mniejszych firmach z polskim kapita艂em. Zajmowa艂a si臋 zawodowo wszelkimi kwestiami zwi膮zanymi z wdra偶aniem i utrzymywaniem skutecznego i efektywnego systemu zarz膮dzania jako艣ci膮 (w tym kontaktem z jednostkami certyfikuj膮cymi, audytami pierwszej i drugiej strony, zarz膮dzaniem reklamacjami, prac膮 z zagadnieniami metrologicznymi, itp.). Dodatkowo ma do艣wiadczenie w opracowywaniu dokument贸w zwi膮zanych z uzyskaniem certyfikat贸w IMP (Instytutu Mechaniki Precyzyjnej), opracowywaniu i utrzymywaniu dokumentacji zwi膮zanej z oznaczaniem znakiem CE, wdra偶aniu nowych technologii niezb臋dnych do funkcjonowania dzia艂u produkcji oraz nadzorze nad przestrzeganiem przepis贸w prawnych w tym r贸wnie偶 zagadnie艅 BHP i PIP, a tak偶e ochrony 艣rodowiska. Auditor jednostki certyfikuj膮cej Swiss Cert.