KRAK锟絎
tel/fax: 12 296 49 31
szkolenia@luqam.com, student@luqam.com
GDA锟絊K
tel: 58 782 45 33, fax: 58 782 45 34
gdansk@luqam.com
LEAN I ZARZ膭DZANIE PRODUKCJ膭
Supervisor/Lider Zespo硊 Produkcyjnego

Data: 12-09-2019
Liczba godzin: 6
Miejsce: Gda艅sk
Cena: 880 zł netto
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi metodami zarządzania zmianą przez ukazanie odpowiedniej formy budowania zespołu. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną metody ocen pracowniczych, komunikacji i rozwiązywania problemów. Zostanie zbudowany model zmiany jako zespół współpracowników przez tworzenie siatek koordynatorów i liderów.

Program:

1. Wprowadzenie - typy kierowników.
2. Właściwa postawa, zwracanie uwagi na szczegóły - bezpieczeństwo w pracy.
3. Zadania kierownika - job description, określanie priorytetów.
4. Organizacja pracy podległych ASP - tworzenie zespołów, podział obowiązków.
5. System oceniania pracowników oraz analizy pracy zespołu.
6. Synergia działań - właściwe podejście (gra: praca zespołowa).
7. Wprowadzenie zasad Lean Manufacturing - przynoszący korzyści wzrost dla zapewnienia najwyższej jakości i ilości w odpowiednim czasie.

Korzyści:

• Umiejętność odpowiedniego podziału obowiązków pomiędzy członków zespołu.
• Poznanie systemu oceniania pracowników.
• Posługiwanie się narzędziami Lean.
• Zwiększenie autonomii zespołu przez odpowiednią organizację odległych pracowników.
• Umiejętność stosowania narzędzi Lean podczas pracy i rozwiązywania problemów - skuteczne działania.
• Usystematyzowanie i priorytetyzacja działań.

Adresaci:

• kadra zarządzająca średniego i niższego szczebla w zakładach produkcyjnych.    

Charakter:
Szkolenie ma charakter wykładu połączonego z ćwiczeniami.

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.
Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z
Polityką prywatności.Konsultant LUQAM
Trener i konsultant w LUQAM, wyk艂adowca na studiach podyplomowych Lean Sigma Academy. Absolwent studi贸w wy偶szych o specjalno艣ci Systemy Informatyczne w Zarz膮dzaniu. Pracowa艂 na stanowiskach Kierownika produkcji i planowania czy specjalista ds. organizacji. W ramach swoich obowi膮zk贸w zajmowa艂 si臋 zarz膮dzaniem produkcj膮 przetw贸rstwa tworzyw sztucznych oraz wdra偶aniem Lean Management w zak艂adzie produkcyjnym. Ponadto pe艂ni艂 funkcj臋 Lidera projektu TEOA, Mistrza produkcji oraz Zak艂adowego Lidera 5S+1 i Fabryki Wizualnej. Swoje kompetencje rozwin膮艂 poprzez udzia艂 w licznych kursach oraz szkoleniach m.in. Six Sigma – Green Belt, Moderator Kaizen, Doskonalenie metod pracy wg TWI, Relacje z pracownikami wg TWI, Czas pracy w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, Toyota Kata, Gemba Coaching, Ergonomia – narz臋dzie ochrony zdrowia pracownik贸w, Motywowanie pracownik贸w, Profesjonalne techniki sprzeda偶y i obs艂ugi klienta, Automotywacja. Otrzyma艂 wyr贸偶nienie za zaanga偶owanie we wdra偶anie i rozw贸j narz臋dzi TEOA oraz znacz膮cy wp艂yw na osi膮gni臋cie wska藕nik贸w na poziom 3 TEOA.