Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
5S Office

Data: 23-06-2021
Liczba godzin: 6
Miejsce: On-line
Cena: 549 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szacuje się, że 70% potencjału w zakresie eliminacji marnotrawstwa znajduje się w obrębie procesów biurowych czy administracyjnych. Środowiska biurowe są jak żywe organizmy, ciągle ewoluują, zmieniają się. Zmiany te zazwyczaj są drobne, niepozorne, jednak po pewnym czasie rzutują one negatywnie na ergonomii i wydajności pracy dlatego odpowiednia organizacja biura to kluczowy czynnik decydujący o efektywności naszej codziennej pracy w biurze. Metoda 5S zastosowana w biurze pomaga dobrze zorganizować nasze stanowiska, tak by nasza praca była przyjemniejsza, lżejsza i przede wszystkim efektywniejsza czyli pozbawiona pojawiających się codziennie marnotrawstw. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie efektywnego zastosowania metody 5S w biurze.Program:

1. Geneza 5S.

2. 8 marnotrawstw na przykładzie pracy w biurze.

3. Po co nam 5S?

4. Warunki wdrożenia 5S w biurach.

5. Omówienie poszczególnych kroków 5S na przykładach biurowych.

6. Zagrożenia przy wdrażaniu 5S.

7. Utrzymanie systemu.Korzyści:

• przekonamy Cię, że metoda 5S jest bardzo uniwersalnym narzędziem Lean,

• zrozumiesz straty jakie pojawiają się w procesach biurowych,

• dowiesz się jak je wyeliminować poprzez zastosowanie 5S w Twoim biurze,

• zobaczysz jak praktycznie zastosować poszczególne kroki 5S w obszarach biurowych,

• pokażemy Ci jak zastosować 5S w Twoim komputerze,

• pokażemy Ci jak stworzyć biuro, które będzie Twoją wizytówką a przez to podniesie prestiż firmy w oczach klientów, czy kontrahentów.Adresaci:

• pracownicy działów administracyjnych,

• pracownicy produkcji/ mistrzowie/ liderzy którzy mają swoją „przestrzeń biurową”,

• pracownicy mający dostęp do komputerów,

• pracownicy działów administracyjnych,

• specjaliści HR,

• specjaliści finansowi,

• specjaliści IT,

• pracownicy działów handlowych i obsługi klienta,

• specjaliści ds. lean i ciągłego doskonalenia,

• trenerzy wewnętrzni.Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.comKlauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Prowadzący szkolenie:

Trener, konsultant oraz auditor w Lidze Mistrzów 5S. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie oraz WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. W ramach pracy zawodowej zajmował takie stanowiska, jak Lider ds. Lean, Lider TPM, Lider grupy spawalniczej. W ramach swoich obowiązków zajmował się opracowywaniem rocznego planu wdrażania "5S". Wdrażał "program 5S" w obszarach produkcyjnych oraz biurowych. Wykonywał audity wewnętrzne. Prowadził szkolenia dla kadry pracowniczej z zakresu „Lean Manufacturing” ("Raport A3", "5S", "podstawy Lean"). Jako lider projektu prowadził projekty optymalizacyjne na wydziałach produkcyjnych Wyznaczał standardy dla wielu aspektów zakładu, następnie analizował osiągane wyniki. Zajmował się rozwiązywaniem problemów metodą Six Sigma (DMAIC), raport A3, QVC. Koordynował część działań służby utrzymania ruchu oraz zakładu, organizował przestrzeni roboczej (Layout, oznaczenia poziome, ergonomia, BHP). Koordynował działania korygujące po auditach klientów. Zajmował się również planowaniem tygodniowych przeglądów technicznych linii montażowych oraz nadzorem nad pracami podczas przeglądów w ramach "TPM". Swoje kompetencje podnosił w licznych szkoleniach m.in. Train the trainer, VSM – Mapowanie strumienia wartości, Zarządzania procesem auditowania w oparciu o metodykę LAYERED AUDIT, Manufacturing Academy, Budowanie efektywnych zespołów, Raport A3, Systemy Zarządzania Jakością, Six Sigma Yellow Belt (metodyka DMAIC), Zarządzanie zespołem oraz projektami, Lean Manufacturing.
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz