Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

NARZĘDZIA
I TECHNIKI
Metody, narzędzia i techniki rozwiązywania problemów

Data: 07-10-2020
Liczba godzin: 7
Miejsce: Kraków
Cena: 880 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szkolenie ukierunkowane jest na praktyczne opanowanie klasycznych metod rozwiązywania problemów procesowych, stosowanych zarówno w zakładach produkcyjnych jak i w firmach usługowych. Po szkoleniu uczestnik będzie potrafił korzystać z technik rozwiązywania problemów stosowanych z powodzeniem od wielu lat przez inne firmy.Program:

1. Siedem narzędzi jakości.

2. Zasady oraz konstrukcja Pareto.

3. Arkusz analityczny.

4. Wykres trendów.

5. Analiza Ishikawy – zasady tworzenia.

6. Case study.

7. Filozofia PDCA.

8. Stosowanie zasady PDCA w rozwiązywaniu problemów.

9. Metody uzupełniające: 5W + 2H, 5 WHY.

Korzyści:

• Poznanie tradycyjnych, klasycznych narzędzi jakościowych.

• Zapoznanie się z nowymi narzędziami do zarządzania jakością.

• Duża ilość ćwiczeń praktycznych oraz studiów przypadku prezentujących zastosowanie poznanych narzędzi.

Adresaci:

Adresatami szkolenia są wszystkie organizacje, niezależnie od branży, które chcą doskonalić swój system jakości, wdrażając tradycyjne i nowoczesne narzędzia zarządzania jakością. Szkolenie kierowane przede wszystkim do:

• kadry techników,

• kadry inżynierskiej i specjalistów oraz

• kadry kierowniczej działów produkcji oraz jakości, a także działów technicznych wspierających proces produkcji.

Charakter: Wykładowo-ćwiczeniowy.

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Prowadzący szkolenie:

Konsultant i trener LUQAM. Specjalista w zakresie narzędzi stosowanych w przemyśle automotive. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Automatyka i Robotyka oraz studiów podyplomowych „Lean Sigma Academy” realizowanych przez LUQAM na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Posiada certyfikat Six Sigma Green Belt. Pracował na stanowiskach Inżyniera Mechanika, Specjalisty ds. dokumentacji serwisowej, Inżyniera ds. Jakości. Obecnie Koordynator ds. zapewnienia jakości w firmie z branży automotive. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Instytucie Zaawansowanych Technik Wytwarzania, Elektrolux Poland oraz BWI Poland Technologies. Uczestniczył w projektach (głównie z zakresu PPAP, FMEA i narzędzi jakości) dla firm BMW, ThyssenKrupp, ThyssenKrupp Bilstein, Chrysler, Audi. W LUQAM prowadzi szkolenia, konsultacje i wykłady na studiach podyplomowych z zakresu FMEA, APQP, PPAP, metody A3, raportu 8D, metod, narzędzi i technik rozwiązywania problemów.
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz