Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
FIGHTER PLANE - gra symulacyjna

Data: 08-03-2019
Liczba godzin: 6
Miejsce: Gdańsk
Cena: 880 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Warsztaty polegają na symulacji organizacji linii produkcyjnej samolotów z papieru. W grze uczestnicy mają wyznaczone role od operatora produkcji do dyrektora zakładu.
Uczestnicy, z punktu widzenia swoich funkcji, zyskują możliwość przyjrzenia się mechanizmom przepływów zaczynając od produkcji w partiach do produkcji w systemie ciągnienia. Zespół w trakcie gry stara się wprowadzić usprawnienia procesu. Stosowane są w tym celu mechanizmy ciągłego doskonalenia i podejścia Kaizen.
W grze ważnym aspektem jest balansowanie linii produkcyjnej z wykorzystaniem wykresu Yamazumi. Czynności zostaną podzielone na: wartość dodaną oraz straty. Każda runda zakończona jest podsumowaniem wyników oraz dyskusją na temat dalszych usprawnień. Po zakończeniu symulacji odbędzie się dyskusja na temat możliwości eliminowania strat oraz możliwością wykorzystania poznanych narzędzi w procesie Klienta.

Program:
1. Gra symulacyjna.
2. Podsumowanie.
3. Dyskusja.

Korzyści:
• Praktyczne zastosowanie narzędzi Lean w trakcie symulacji.

Adresaci:
• Osoby pracujące w działach produkcji, na co dzień stykające się z tematyką Lean (Dyrektorzy produkcji, Kierownicy produkcji, Liderzy Zespołów Produkcyjnych, Technolodzy, Pracownicy działów projektowych, Operatorzy) chcące przećwiczyć narzędzia Lean w praktyce. 

Charakter: Gra symulacyjna.

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz