Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
8 strat

Data: 07-12-2018
Liczba godzin: 7
Miejsce: Gdańsk
Cena: 780 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szkolenie koncentruje się na zrozumieniu strat występujących w procesach produkcyjnych oraz metodach ich ujawniania. Uczestnicy szkolenia poznają metody i narzędzia ułatwiające identyfikację i  pomiary strat występujących w procesach. Poznają też narzędzia i sposoby eliminacji i ograniczenia odziaływania start.Program:

1. Rodzaje strat: MUDA – MURI - MURA, Model 3M Toyoty w identyfikacji strat.

2. Genchi Genbutsu – „idź i zobacz”.

3. Przykłady marnotrawstwa - MUDA – 8 strat.

4. Analiza strumienia wartości – VSM – umiejętność pracy z mapą strumienia wartości.

5. Narzędzia używane do eliminacji strat.

6. Kaizen – metoda małych kroków.

7. PDCA – planowanie działań.

8. Ćwiczenia praktyczne.

Korzyści:

• Uczestnicy szkolenia poznają straty identyfikowane w podejściu Lean Manufacturing.

• Poznają narzędzia umożliwiające eliminowanie, ograniczenie odziaływania strat.

Adresaci:

Osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę nt. metod eliminacji strat, inżynierowie, kierownicy odpowiedzialni za ciągłe ulepszanie i optymalizację procesów.

Charakter: Wykładowo-praktyczny.

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z
Polityką prywatności.

Prowadzący szkolenie:

Trener, konsultant i koordynator Dedykowanych Systemów Produkcyjnych w LUQAM. Wszechstronny trener-wdrożeniowiec. Doświadczony auditor Ligi Mistrzów 5S i programu TPM Champion. Wykładowca na studiach podyplomowych Lean Sigma Academy, TPM Champion - Utrzymanie Ruchu w praktyce, Quality Excellence - Auditor Wiodący ISO 9001, Manager Jakości i Bezpieczeństwa Żywności. Od kilkunastu lat związany z projektami Lean Management. Pracował na stanowiskach Kierownika Procesu, Koordynatora projektów Lean Manufacturing, Szefa Zespołu Optymalizacji. Pracował zarówno w międzynarodowym koncernie produkującym dla branż AGD i automotive, gdzie poznawał zachodnie podejście do kwestii optymalizacji, jak i w mniejszej polskiej firmie spożywczej, gdzie stał się mentorem wdrożenia systemu opartego na Systemie Produkcyjnym Toyoty, a także w firmach z branży meblarskiej i produkcji AGD. Posiada doświadczenie w pracy jako zewnętrzny Quality Manager odpow
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz