Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

LEAN I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
System pomysłów pracowniczych - Kaizen

Data: 03-12-2018
Liczba godzin: 6
Miejsce: Gdańsk
Cena: 880 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szkolenie prezentuje zasady budowania oraz działania systemów sugestii pracowniczych w firmach (nie tylko produkcyjnych). Dodatkowo omówione zostaną możliwe zasady premiowania pracowników oraz podejście systemowe do racjonalizacji w przedsiębiorstwie.Program:

1. Czym jest Kaizen?

2. Dlaczego warto inwestować w pomysły pracowników?

3. Główne zasady budowy systemu sugestii pracowniczych.

4. Zgłoszenie pomysłu i jego ocena.

5. Realizacja pomysłów pracowniczych.

6. Zatwierdzenie realizacji pomysłu i komunikacja z pomysłodawcą.

7. Systemy premiowania pomysłów.

8. Wizualizacja wyników działania systemu i najważniejsze wskaźniki.

9. Podtrzymanie działania systemu w długim okresie czasu.

Korzyści:

• Przypomnienie zasad Kaizen i dlaczego warto inwestować w sugestie pracowników.

• Poznanie zasad budowy systemu sugestii i kamieni milowych systemu.

• Zapoznanie się z zagrożeniami i jak im przeciwdziałać.

• Poznanie różnych rozwiązań w temacie racjonalizacji.

• Wymiana doświadczeń z trenerem i uczestnikami szkoleń.

Adresaci:

Adresatami szkolenia są wszystkie organizacje, niezależnie od branży, które chcą wdrażać zasady ciągłego doskonalenia zgodne z Kaizen oraz dowiedzieć się więcej na temat systemów racjonalizatorskich. Szkolenie kierowane przede wszystkim do kadry kierowniczej niezależnie od działu oraz specjalistów i inżynierów zajmujących się ciągłym doskonaleniem i poprawą organizacji pracy w przedsiębiorstwach.

Charakter: Wykładowo-praktyczny, dyskusja.

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Państwa danych jest LUQAM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Kamieńskiego 47 w Krakowie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji usług zgodnie z
Polityką prywatności.

 

Prowadzący szkolenie:

Trener i konsultant w LUQAM, wykładowca na studiach podyplomowych Lean Sigma Academy. Absolwent studiów wyższych o specjalności Systemy Informatyczne w Zarządzaniu. Pracował na stanowiskach Kierownika produkcji i planowania czy specjalista ds. organizacji. W ramach swoich obowiązków zajmował się zarządzaniem produkcją przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz wdrażaniem Lean Management w zakładzie produkcyjnym. Ponadto pełnił funkcję Lidera projektu TEOA, Mistrza produkcji oraz Zakładowego Lidera 5S+1 i Fabryki Wizualnej. Swoje kompetencje rozwinął poprzez udział w licznych kursach oraz szkoleniach m.in. Six Sigma – Green Belt, Moderator Kaizen, Doskonalenie metod pracy wg TWI, Relacje z pracownikami wg TWI, Czas pracy w 4-brygadowej organizacji czasu pracy, Toyota Kata, Gemba Coaching, Ergonomia – narzędzie ochrony zdrowia pracowników, Motywowanie pracowników, Profesjonalne techniki sprzedaży i obsługi klienta, Automotywacja. Otrzymał wyróżnienie za zaangażowanie we wdrażanie i rozwój narzędzi TEOA oraz znaczący wpływ na osiągnięcie wskaźników na poziom 3 TEOA.
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz