Wyszukaj po frazie:

Witaj w harmonogramie szkoleń LUQAM!

 
SZKOLENIA    HARMONOGRAM     
 

NARZĘDZIA
I TECHNIKI
Kreatywne rozwiązywanie problemów

Data: 29-06-2016
Liczba godzin: 6
Miejsce: Kraków
Cena: 980 zł netto
   
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Karolina Antos
szkolenia@luqam.com
+48 12 296 49 31
   

Szkolenie ma na celu zaprezentowanie oraz praktyczne zastosowanie metod rozwiązywania problemów wraz z analizą kilku case studies. W czasie szkolenia zostaną omówione standardowe oraz kreatywne (twórcze) metody rozwiązywania problemów. W części pierwszej szkolenia, uczestnik nauczy się poprawie definiować i opisywać problemy, a następnie zostanie zapoznany z podstawowymi zasadami postępowania przy rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się we współczesnych procesach produkcyjnych i usługowych. W drugiej części uczestnik szkolenia będzie musiał wyjść poza schematy myślenia przedstawione w pierwszej części, oraz wykazać się kreatywnością. Wszystkie metody po krótkim wprowadzeniu teoretycznym będą ćwiczone praktyczne. 

Program szkolenia:

1.    Krótkie omówienie najczęściej stosowanych metod rozwiązywania problemów w zakładach produkcyjnych oraz firmach usługowych

2. Wprowadzenie do Kreatywnych metod rozwiązywania problemów.

3. Omówienie wraz z praktycznym ćwiczeniem:

   a. Meta plan

   b. Mapa myśli

   c. Metoda Walta Disney’a

   d. Metoda 6 kapeluszy de Bono

4. Podsumowanie szkolenia 

Zapisy: W przypadku zainteresowania uczestnictwem w szkoleniu, proszę wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy w terminie do 7 dni przed planowaną datą szkolenia. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku małej ilości chętnych.

Informacje o szkoleniu: szkolenia@luqam.com

Prowadzący szkolenie:

Konsultant LUQAM. Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Muenster University of Applied Science. Ukończył również podyplomowe studia zarządzania produkcją i optymalizacji procesów produkcyjnych prowadzone przez francuską grupę ICAM. Powiększał swoją wiedzę z zakresu zarządzania zespołem produkcyjnym kończąc podyplomowe studia z Zarządzania I Umiejętności Menedzerskich z elementami coachingu. Posiada 7-letnie doświadczenie w organizowaniu, optymalizacji i zarządzaniu produkcją. Doświadczenie w uruchamianiu procesów produkcyjnych i organizacji stanowisk pracy dla takich klientów jak FORD, FIAT, JEEP, LANCIA, OPEL, PSA, VOLVO, VW, SKODA,SEAT, MERCEDES, SUZUKI. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów produkcyjnych w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing (VISUAL MANAGEMENT, KAIZEN, VSM, KANBAN, SMED, 5S, HOSHIN). Doświadczenie zbierał w korporacjach międzynarodowych produkujących części i akcesoria do przemysłu samochodowego.
   
Wydrukuj ofertę szkolenia
   
Zapoznaj się z Regulaminem Szkoleń LUQAM


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Krok 1: Wybierz rodzaj formularza zgłoszeniowego


Krok 2: Uzupełnij formularz